ساخت میکسر استیل و آسیاب برش مرغ

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی

5/5 - (1 امتیاز)

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس

تعهدات فروشنده :
1 – فروشنده متعهد میگردد کلیه قطعات و دستگاههای کارشده نظیر موتور و .. کاملا نو استفاده شده باشد .
2 – فروشنده متعهد میگردد کلیه مشخصات دستگاه نظیر توان مصرفی موتور ، ظرفیت تولید و … را به خریدار به صورت کاملا واضح و صحیح اعلام نماید .
3 – فروشنده متعهد میگردد پس از دریافت وجه از خریدار ، طی 24 تا 48 ساعت دستگاه را از طریق اعلامی توسط خریدار ارسال نماید .
4- در صورت صدمه به دستگاه به دلیل جابجایی توسط باربری ، چنانچه خریدار از دریافت دستگاه خودداری نمودند ، فروشنده
فقط میبایست قضیه را به صورت جدی پیگیری نماید ، لذا هیچ مسئولیتی متوجه ایشان نمیباشد .

5- در صورت هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده بنا بر رعایت حقوق مشتریان ، خریدار میتواند در صورت عدم سازش طرفین
، از طریق شورای حل اختلاف اقدام ، و این شرکت متعهد است تمامی اطلاعات را صادقانه در اختیار دادگاه قراردهد .

تعهدات خریدار :

1 – تحویل دستگاه درب کارگاه تولیدی در شهر مبدا ( مشهد ) بوده ، لذا مسئولیت ارسال و … به عهده مشتری میباشد .
2 – هر گونه ایراد و صدمه به دستگاه ناشی از ارسال به شهرستانها بنا بر طریق اعلامی خریدار ، به عهده خریدار میباشد .
3 – در صورت بروز هر گونه حادثه در زمان استفاده از دستگاه توسط خریدار یا اوپراتور ( کارمند خریدار ) ، تمامی مسئولیت متوجه خریدار بوده ، لذا ایشان بایستی تمامی نکات ایمنی یا آموزش ها را به اوپراتور منتقل نمایند .
4 – خریدار موطف است نکات ایمنی مربوط به برق دستگاه را رعات نمایند ، لذا مسئولیت هرگونه حادثه آتش سوزی و … متوجه خریدار می باشد .
5 – به دلیل خرید غیر حضوری ، خریدار موظف است اطلاعات لازم در خصوص استاندارد بودن دستگاه را از فروشنده طلب کنند ، پس از واریز وجه و خرید ، هیچ گونه مسئولیتی با فروشنده نمیباشد .
6 – خریدار میبایست حتی الامکان فیلم کارکرد دستگاه را از فروشنده از طریق یکی از راه های ارتباطی نظیر ایتا دریافت نماید تا به عنوان سند و مدرک در زمان تحویل کالا در شهر مقصد از لحاظ یکی بودن سفارش با کالای ارسال شده اطمسنان حاصل کنند .
7 – در صورت خسارت به دستگاه در زمان ارسال از طریق باربری و … چنانچه دستگاه بیمه نباشد تمام مسئولیت به عهده خریدار میباشد .
8 – بهتر است خریدار اولویت روش ارسال را با تیپاکس یا باربری راه آهن ( درصورت داشتن خط باربری راه آهن در مقصد ) تعیین نمایند تا کالای ارسالی بیمه داشته باشد ، در صورت دارا بودن بیمه دستگاه و بروز خسارت ، پیگیری و دریافت خسارت از بیمه به عهده خریدار میباشد .

9-در صورت خرید از طریق واریز بیعانه یا کل مبلغ ، تا 5 ساعت یا پایان همان روز خریدار مهلت دارند تا سفارش خود را کنسل و مبلغ پرداخت شده را آنی دریافت نمایند ، در غیر اینصورت مبلغ طی 14 روز به حساب خریدار برگشت خواهد خورد .
10- دستگاه های سفارشی که رند بازار نیستند و یا دستگاههایی از جنس گالوانیزه به هیچ عنوان کنسلی نداشته ، در صورت واریز بیعانه وگذشت 24 ساعت از ثبت سفارش و واریز بیعانه یا کل مبلغ ، مبلغ به هیچ عنوان برگشت داده نمیشود .

تحویل کالا و دستگاه درب کارخانه میباشد .

ارسال کالا و دستگاه بنا بر دستور مشتری به روش دلخواه صورت میگیرد .

هزینه ارسال با مشتری میباشد .

پس از واریز وجه تنها 24 ساعت وقت دارید تا سفارش خودرا کنسل بفرمایید .

هرگونه احتیاط در استفاده از دستگاه ، بررسی برق دستگاه و آموزش به اوپراتور دستگاه ، وظیفه خریدار میباشد ، لذا بایستی در استفاده از کلیه دستگاهها توجه و احتیاط کافی صورت گیرد .

 
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “هما” از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس می باشد.

فروش و تحویل سفارش در صورتی که فروشگاه ادوات کشاورزی و دامداری ارمغان رضوان توس به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهد شد. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

شرایط برگشت کالا:

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09152020183 و 05137234606 و یا ایمیل  info@mixer.armaghantoos.ir به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت 7 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09152020183 و 05137234606 و یا ایمیل  info@mixer.armaghantoos.ir به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

به دلیل تنوع در برخی کالاها و مواد اولیه ، پیشنهاد میگردد قبل از خرید اینترنتی ، جهت مشاوره با 09152020183 همه روزه 8 الی 24 تماس بگیرید . اخرین بروز رسانی سایت 1403/3/18

X